ÜRÜNLER

Katı Yakıtlı Sıcak Su Kazanı
NA K Serisi
Su Soğutmalı DRW-Düsenrost Izgara Sistemi / Izgara Suyu Devresi
Ygnis İsviçre Erensan işbirliği ile, kül ergime derecesi yüksek (1200 °C ve üzeri) ve curuf yapmayan kömürlere göre geliştirilmiştir. Yakma havası fanından aldığı yanma havasını birincil (primer) ve ikincil (sekonder) akımlara ayırarak yanma odasına veren hava nozulları vardır. Izgaranın ömrü, içinde dolaşan su sayesinde uzamaktadır. Montaj sırasında kalorifer tesisatınıza bağlanacak olan ızgara suyu devresi, yanma sırasında ızgara yüzeyinde oluşan ısının faydalı enerjiye dönüşmesini ve sisteme katkısını sağlar.

Radyasyon Isı İletimi Basınçlı yanma esasına göre çalışan erensan kazanlarının boyutları küçük, performansları yüksektir.

Türbülatör Gaz oyalayıcı türbülatörler, sıcak duman gazlarını kazan boruları içinde döndürerek enerjinin doğrudan, ve hemen bacaya değil, suya geçmesini sağlar. Türbülatörler, türbülanslı akışla duman gazına hız kazandıracağından, yoğuşacak nemin, kazandan uzaklaştırılması ve böylece kazanın oluşacak asit korozyonuna karşı korunmasını sağlar.

Otomatik Kontrol Diğer kömür kazanlarında ısınma, sobalarda olduğu gibi atılan kömür miktarı ile orantılıdır. Fazla yükleme, fazla ısınma, fazla ısınma da gereksiz harcama doğurur. Oysa erensan kazan, otomatik kontrol sayesinde gerektiği kadar yakar.

Çok Yakıtlı Kazan Erensan NA.K bir katı yakıt kazanıdır. İstenildiğinde çabuk bir şekilde yapılan tadilatla akaryakıt veya gaz (Doğalgaz/LPG) yakabilecek duruma getirilebilir. Bu işlem yapıldığında, kömüre göre verilen kazan kapasitesi yaklaşık %125 artış sağlar.

Sıcak Su Kazanları
Buhar Kazanları
Kızgın Yağ Kazanı
Kızgın Su Kazanları
Brülörler
Klor Tankı
Boyler
Hava Ayırıcı & Pislik Tutucu
*Hava Ayırıcı